ORIENTALNY KLIMAT W TWOJEJ ŁAZIENCE

Łazienki w marokańskim stylu zachwycają swoją oryginalnością i kolorami. Niestety nie każdego zwolennika tej estetyki stać na to, żeby zaprojektować swoją łazienkę od podstaw. Niemniej jednak uzyskanie orientalnego klimatu jest osiągalne po zastosowaniu zaledwie kilku oryginalnych dodatków. Niewielkim kosztem można stworzyć wokół siebie atmosferę wyciszenia, odprężenia i relaksu. Warto postarać się, aby zaangażować jak najwięcej zmysłów, począwszy od powonienia, poprzez słuch i wzrok, aż po dotyk. Dużą przyjemność sprawi nam zapalenie świec, lub marokańskiego fotofora, który po umieszczeniu w nim źródła światła daje niezwykły efekt wizualny.

 fotofor fotofor2

Można też otoczyć się zapachem wody różanej, lub powiesić kostki zapachowe.

kostka

Dzięki dodatkom takim jak miseczki, ozdobne minerały, kolorowe poduszki i materiały stworzymy przyjemne, kameralne otoczenie.

 

miseczka

popielniczka

pumeks

Teraz wystarczy już tylko włączyć relaksującą muzykę, zanurzyć się w wannie pełnej ciepłej wody i napawać się swoim prywatnym marokańskim klimatem.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Print Friendly

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>