Czarne mydło

SAVON NOIR – CZARNE MYDŁO PROSTO Z MAROKA

  Co to jest SAVON NOIR?
Savon Noir to mydło roślinne wytwarzane w Maroku tradycyjnymi metodami z czarnych oliwek i oleju oliwnego. Jest ono bardzo znanym i cenionym na świecie produktem, gdyż posiada walory nie tylko pielęgnacyjne, ale także oczyszczające i relaksacyjne. Jest ono w 100% naturalne i bogate w witaminę E. Może być stosowane dla każdego typu cery, także wrażliwej skóry dziecka. Dodatkowo,  ze względu na swoje naturalne pochodzenie nie uwrażliwia, nie zatyka porów. Ma specyficzny zapach, który nie każdemu początkowo może przypaść do gustu, ale jak się pozna na własnej skórze wprost magiczne efekty jego stosowania ten mały detal będzie nieistotny.

 Dlaczego warto stosować SAVON NOIR?

Savon  Noir dzięki swoim właściwościom nawilżającym i oczyszczającym zmiękcza oraz bardzo skutecznie i dogłębnie odżywia skórę. Staje się ona jedwabiście gładka, delikatna w dotyku, odżywiona i naoliwiona jak nigdy wcześniej.
Jak używać SAVON NOIR?

Czarne mydło to podstawowy element marokańskiego rytuału odnowy biologicznej ciała i duszy zwanej hammamem, w którym może występować razem z glinką ghassul, olejkami roślinnymi lub eterycznymi.

Savon Noir ma postać ciemnej pasty, która po zmieszaniu z wodą staje się aksamitną, kremistą masą. Należy nałożyć mydło w takiej właśnie postaci na całe ciało i pozostawić na skórze kilka minut przygotowując ją do gomażu, czyli delikatnego złuszczania naskórka i oczyszczania skóry z małych niedoskonałości zalegających w jej płytko położonych warstwach. Następnie, delikatnymi ruchami, należy masować  myjką lub rękawicą powierzchnię ciała pokrytą warstwą mydlaną. Podczas masażu można dodawać na ciało kilka kropel wybranego oleju eterycznego, dla dodatkowego efektu aromaterapeutycznego. Po takim dogłębnie oczyszczającym zabiegu  zaleca się  nawilżenie skóry ulubionym balsamem do ciała lub olejkiem (najlepiej arganowym).  Dla najlepszych efektów rekomenduje się używanie czarnego mydła raz na tydzień.

SAVON NOIR  to naturalne źródło zdrowej i pięknej skóry. Zadbaj o swoją skórę domowym sposobem , zachowaj piękny zdrowy wygląd na dłużej!.

Poczuj na własnej skórze efekt stosowanie savon noir : oszałamiająco gładka , wolna od toksyn, zanieczyszczeń i martwych komórek skóra.

SAVON NOIR to  źródło zdrowia i piękna, gdyż:

  • sprawia, że skóra jest piękna i promienna
  • usuwa wszelkie zanieczyszczenia i martwy naskórek
  • sprawia, że skóra staje się miękka i odżywiona
  • jest  odpowiednie do wszystkich rodzajów skóry
  • jest  doskonałym  środkiem  złuszczającym i nawilżającym
  • pielęgnuje i głęboko oczyszcza skórę
  • jest  bardzo bogate w witaminę E ( regeneruje, odbudowuje skórę, zapobiega i hamuje powstawanie zmarszczek)
  • jest w 100% NATURALNE.

 

SKŁAD: oliwa z oliwek, wyciąg z czarnych oliwek, olejki eteryczne (jeśli mydło jest z dodatkami: olej arganowy, olejek różany, inne).

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Print Friendly

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>