Czarne mydło do higieny intymnej

  Każda kobieta poszukuje dla siebie idealnego rozwiązania do pielęgnacji okolic intymnych ciała. Są takie płyny/ żele, które neutralizują nieprzyjemny dyskomfort i zapach, takie, których głównym celem jest  ochrona przed bakteriami, ale też takie, które działają przede wszystkim aromatyzująco i relaksująco. Większość jednak z nich posiada dodatkowe konserwanty, które nie radzą sobie z problemami i infekcjami, na jakie narażone są miejsca intymne kobiet każdego dnia.

Poszukujemy więc dalej płynów opartych na wyciągach z roślin, zawierających w sobie tylko naturalne składniki. Często jednak ich cena jest wygórowana lub są one bardzo intensywne w działniu.

 

Ostatnio przekonałam się jednak, że Naturalne rozwiązania znów okazują się niezastąpione. Czarne mydło – delikatny, naturalny kosmetyk do pielęgnacji ciała, może być z sukcesem wykorzystywany do ochrony/ nawilżenia/ pielęgnacji miejsc intymnych. Dzięki swoim bogatym właściwościom odżywczym i oczyszczającym sprawia, że skóra nie jest podrażniona, jest chroniona przed bakteriami i działaniem innych niepożądanych czynników, daje uczucie komfortu, nie powoduje alergii.

Polecam serdecznie, gdyż naprawdę warto.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Czarne mydło do higieny intymnej, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Print Friendly

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>